Villanyszerelő

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Szolgáltatás
  • Végzettség Szakirányú végzettség
Az állás részletei:

Villanyszerelőt
keresünk mátészalkai partnercégünk részére.

Érdeklődés vagy jelentkezés esetén a pozíció megnevezését kérjük feltüntetni!

Feladatok:

  • Berendezések tervszerű, megelőző, valamint szakma specifikus karbantartása.
  • Építmények, épületek, valamint ezek alkatrészeinek, tartozékainak zavar és hiba elhárítása.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség.
  • Szakmához kapcsolódó technológiák, anyagok, gépek ismerete.
  • Önálló, precíz munkavégzés.

Előny:

  • Szakmában szerzett tapasztalat.
  • Rugalmasság, jó probléma felismerő és megoldó készség.

Amit partnerünk kínál:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Alapbér
  • Béren kívüli juttatások (cafetéria, önkéntes nyugdíj pénztár, egészségügyi pénztár)
  • Munkába járási költségtámogatás
  • Műszakpótlék