Villanyszerelő

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Szükséges, Minimum 1 év
  • Iparág Elektronika, technika
  • Végzettség Szakmunkásképző , Szakközépiskola
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Miskolci telephellyel rendelkező cég villanyszerelőt keres!!

Főbb feladatok:
– Budapesti és miskolci munkavégzéssel villanyszerelési munkák elvégzése.
– Erősáramú kapcsolószekrények szerelése.
– Kábel- és elosztócserék elvégzése.
– PLC vezérlőszekrények cseréje.
– Új építési csarnokok villanyszerelési tevékenységének elvégzése.

Elvárások:
– Villanyszerelő – erősáramú villanyszerelő – vagy végzettség (szakmunkásvizsga).
– Minimum 1 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben.
– Rugalmasság a munkavégzés helyét illetően.
– Csapatban történő becsületes, pontos munkavégzés.

Amit kínálunk:
– Napi 8 órás munkavégzés.
– Korrekt, versenyképes jövedelem.
– Azonnali kezdés.
– Hosszú távú, határozatlan idejű munkaviszony.
– Budapesti munkavégzés esetén kisbuszos szállítás.

Munkavégzés helye: Miskolc, Budapest.

Jelentkezni: +3630/797-8233 telefonszámon, ill.
info.biztonsag2017@gmail.com e-mail címen