Villamosmérnök

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Felsőfokú végzettség, Szakirányú végzettség
  • Nyelvtudás Angol, Német

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Egyedig gépgyártás mérnöki támogatása
  • Villamostervezés
  • Automatizált gyártóeszközök, gyártósorok vezérlőprogramjainak készítése, fejlesztése
  • Műszaki dokumentációk készítése, naprakészen tartása
  • Fejlesztési projektekben való aktív részvétel

Elvárások:

  • Villamosmérnök diploma vagy technikusi végzettség több év releváns tapasztalattal
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás, Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Eplan Pro Panel program magabiztos ismerete
  • Proaktív szemlélet
  • Csapatjátékos

Előny:

  • PLC ismeret előnyt jelent
  • Wonderware InTouch ismerete előnyt jelent
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent