Vegyész mérnök

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Felsőfokú végzettség, Szakirányú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/12110/vegyesz-mernok

Feladatok:

  • PEG keverő üzem folyamatainak felügyelete
  • Gyártási dokumentáció készítése, ellenőrzése
  • Mérések elvégzése, dokumentálása, elemzése
  • Mintavételezési feladatok elvégzése
  • Berendezések, eszközök felügyelete
  • Karbantartási terv alapján a karbantartások megszervezése
  • PEG gyártáshoz szükséges segédanyagok készletezése, rendelése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, külsős vállalatokkal

  Amit elvárunk:

  • felsőfokú vegyészmérnök végzettség,
  • gyártásban szerzett tapasztalat,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • felelősségteljes munkavégzés,
  • precizitás és szabálykövetés,
  • rendszer szemlélet,
  • problémamegoldó képesség.

Amit nyújtunk:

  • igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet,
  • emberközpontú vállalati kultúra, jó hangulatú csapat,
  • folyamatos szakmai fejlődési és képzési lehetőségek,
  • versenyképes bérezés, széleskörű juttatási rendszer (bónusz és béren kívüli juttatások),
  • utazási költségtérítés,
  • céges laptop, telefon.

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!