Üzemvezető (Tiszaújváros)

  • Munka tapasztalat Minimum 3 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Középfokú végzettség, Szakirányú végzettség

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Üzemvezető

(Tiszaújváros)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11710/uzemvezeto-tiszaujvaros

Főbb feladatok:

  • Az üzemi folyamatok napi működésében, fejlesztésében való tevékeny részvétel
  • A beosztott munkatársak irányítása, támogatása
  • A folyamatok dokumentáltságának felügyelete, a gyártási dokumentáció érvényességének ellenőrzése
  • A gyártáshoz kapcsolódó fő- és alapanyagok szükséglettervezésének támogatása
  • A munkavédelem és munkaterület rendjének, tisztaságának felügyelete
  • Az érvényben lévő technológiai és minőségbiztosítási előírások betartásának, a gyártási folyamatok minőségének felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú villamosipari vagy műszaki végzettség
  • Vezető beosztásban eltöltött min. 3 év
  • Irodai szoftverek ismerete

Előny:

  • Német nyelvismeret
  • LEAN menedzsment ismerete
  • villanymotor gyártásban szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál Önnek:

  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • Munkábajárás támogatása
  • Kiszámítható munkaidő: 6:00-14:00 esetleges túlórákkal

Munkavégzés helye:

  • Tiszaújváros

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 886 5916-os telefonszámon keresztül kérhető!