Üzemvezető

Partnercégünk megbízásából keresünk új kollégát alkatrészüzemük élére az alábbi munkakörbe:

Üzemvezető

Feladatok

  • Az Üzem összehangolt szakmai irányítása, hatékony működtetése
  • A technológiai folyamatok működtetése, felügyelete – folyamatos fejlesztése
  • Rendelkezésre álló kapacitások hatékony működtetése, kihasználtságának javítása
  • Gyártási megrendelések határidőre történő teljesítése – vevői elégedettség fenntartása, javítása
  • Részvétel a stratégiai tervezési feladatkban, költségtervezésben, beruházások és egyéb operatív projektfeladatokban
  • A minőségi és környezetirányítási követelmények betartatása
  • A befejezetlen és félkész termékek kezelésével, nyilvántartásával kapcsolatos feladatok ellátása
  • Termelési folyamatok folyamatos javítása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3-5 év releváns pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • LEAN szemlélet
  • Projekt-szervezetben történő munkavégzés
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • 5S, Kaizen/Lean  gyakorlati ismeretek
  • Határozott, jó kommunikációs készség.
  • Gépjárművezetői „B” kategóriás jogosítvány
  • Lemezmegmunkálás területén végzett szakmai tapasztalat előnyt jelent.