Uszodagépész (Nyíregyháza)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Idegenforgalom, Vendéglátás
  • Végzettség Szakmunkásképző

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Uszodagépész

(Nyíregyháza)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11926/uszodagepesz-nyiregyhaza

Főbb feladatok:

  • A felmerülő hibák javítása
  • Karbantartási feladatok ellátása
  • Előírások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Udvarias, határozott fellépés
  • Önálló munkavégzésre alkalmasság
  • Jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál Önnek:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munka
  • Biztos munkahely

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!

Bővebb információ a +36 30 692 1468-as telefonszámon keresztül kérhető!