Ügyfélszolgálati munkatárs (Debrecen)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Telekommunikáció
  • Végzettség Gimnázium

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Ügyfélszolgálati munkatárs

(Debrecen)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/12051/ugyfelszolgalati-munkatars-debrecen

Főbb feladatok:

  • Tv-, Internet-, Mobil szolgáltatással rendelkező ügyfelek megkeresése
  • Új akciók ajánlása
  • Hűségidők hosszabbítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megbízhatóság
  • Tanulékonyság
  • Napi 8 óra munkavégzés

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál Önnek:

  • Fix bér + hosszabbítások után jutalék
  • Jó csapat
  • Biztos munkahely

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Bővebb információ a +36 30 692 1468-as telefonszámon keresztül kérhető!

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!