Termelési Supervisor

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 5 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Szakközépiskola
  • Nyelvtudás Angol, Német
Az állás részletei:

Supervisor
munkatársatkeresünk debreceni partnercégünk számára.

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok menedzselése, szervezése gyártási program mennyiségi és minőségi teljesítése
  • Munkavállalók napi munkájának irányítása, műszakbeosztásának tervezése
  • A rendelkezésre álló erőforrások biztosítása, azok maximális hatékonysággal történő felhasználása
  • Gyártási folyamatok, gyártógépek naprakész, teljeskörű ismerete
  • Minőségi és biztonsági előírások betartása, betartatása
  • Dokumentációs rend felügyelete
  • Beszámolók készítése a vezetőség részére
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Minimum 5 év termelő vállalatnál szerzett vezetői tapasztalat
  • Német vagy angol társalgási szintű nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki rajz olvasási képesség
  • Erős kommunikációs készség és csapatszellem

Előny:

  • Releváns technikusi végzettség

Amit partnerünk kínál:

  • Multinacionális vállalati környezet, változatos feladatok
  • Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Kiemelkedő bérezés
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Teljesítményalapú éves bónuszjuttatás
  • Szakmai továbbképzések