Termelési / Raktáros munkatárs

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem szükséges
  • Iparág Ipar, termelés

A Carl Zeiss Vision Hungary Kft. munkatársakat keres mátészalkai telephelyére azonnali belépéssel:

Feladatok

  • Termelési / Raktári feladatok ellátása

 Elvárások

  • Három műszak vállalása
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Együttműködő, lelkes, segítőkész és rugalmas hozzáállás

Közel 27.000 alkalmazottal, a Zeiss az egyik világszintű vezetője az optikai, optoelektronikai iparágnak és már több, mint 170 éve járul hozzá a technológiai fejlődéshez. A Zeiss leképező optikát, méréstechnikát, mikroszkópokat, orvosi technológiát, szemüveglencsét, kamera és felvevő lencséket, távcsöveket és planetárium technológiát fejleszt és forgalmaz.

Amennyiben felkeltette az érdeklődésedet a pozíció, kérlek küldd el a jelentkezésedet a lap alján található gomb használatával, a legkorábbi kezdési lehetőség időpontjának megjelölésével.