Termelési műszakvezető

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 2 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Középfokú végzettség

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/12112/termelesi-muszakvezeto

Feladatok:

  • A termelésben dolgozók munkavégzésének szervezése, irányítása és felügyelete
  • Minőségügyi, munkavédelmi és tűzvédelmi előírások betartatása, munkafegyelem megkövetelése
  • Napi gyártási terv követése a célul kitűzött KPI mutatók figyelembevételével
  • Javaslattétel a hatékonysági és fejlesztési intézkedésekre a munkaköréhez tartozó területeken
  • Az energiatakarékos gépüzemeltetés és az alapanyagok takarékos felhasználásának nyomonkövetése
  • A meghibásodott üzemi gépek és berendezések javításra, illetve átadásra való előkészítése
  • Aktív részvétel a termelés során felmerülő problémák elhárításában
  • Szoros együttműködés a társterületekkel (MEO, raktár, karbantartás)
  • Munkaköréhez tartozó jelentések és kimutatások készítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Termelő vagy gyártó vállalatnál szerzett legalább 2 év vezetői/szakmai tapasztalat
  • Két műszakos, 12 órás folyamatos munkarend vállalása
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (MS Office, SAP)
  • Folyamatos fejlesztő szemléletmód, rendszerszintű megközelítés
  • Határozott, magabiztos fellépés, jó kommunikációs készség
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Debrecen környéke

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!