Termelési csoportvezető/Műszakvezető

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 2 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás Nem szükséges

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul.
A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez. Munkatársaink együttműködése vállalati kultúránk szerves része, mottónk:
a holnap mobilitását formáljuk. Vonzónak tűnik mindez?

Debreceni csapatunkba az alábbi pozícióra várjuk jelentkezését:

Főbb feladatok:
– A csoportvezetőhöz tartozó 20-25 fő munkavállaló irányítása, fejlesztése, motiválása és teljesítményértékelése
– Műszaki és szervezeti folyamatoptimalizálás, munkaerő operatív szervezése
– Napi termelési jelentők készítése
– A terület tevékenységéhez kapcsolódó oktatások megtartása, dokumentálása, illetve műszak átadás-átvétel irányítása, ellenőrzése
– A célszámok megfelelő mennyiségben és minőségben történő teljesítése
– Termékminőség szavatolása, selejt és reklamáció számának csökkentése
– A lean filozófia, szemlélet, eszközök és módszerek alkalmazása a munkavégzés során

Az álláshoz tartozó elvárások:
– Középfokú iskolai végzettség
– Műszaki érzék (műszaki végzettség és/vagy sorozatgyártásban, műszaki területen szerzett gyakorlat előnyt jelent)
– Lean elvek alkalmazásában szerzett gyakorlat
– Legalább 2 év vezetői tapasztalat
– 3 műszakos vagy folyamatos munkarend vállalása (éjszakai és hétvégi munkavégzéssel)
– Felelősségteljes munkavégzés
– Célorientáltság, minőségtudat
– Analitikus gondolkodásmód

Amit kínálunk:
– Versenyképes jövedelem mellett éves bónusz
– Többféle béren kívüli juttatás
– Szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget
– Dinamikusan fejlődő nemzetközi munkakörnyezet

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal már ma a holnap világát alakítjuk.

Jelentkezzen online:
job@schaeffler.com

Kérdés esetén forduljon
a HR osztályhoz:
+36 52/581 740

FAG Magyarország Ipari Kft.
4031 Debrecen
Határ út 1/D.

Hirdetés vége: 2020.03.14.
Jelentkezési határidő: 2020.03.14.
Kérjük, ezt követően már ne küldje el nekünk önéletrajzát, mert nem tudjuk elfogadni! Köszönjük.