Telefonos ügyfélkapcsolati munkatárs

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Kevesebb, mint 1 év
  • Iparág Telekommunikáció
  • Végzettség Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás Nem szükséges
Az állás részletei:

Amit kínálunk:

– Stabil, hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés
– 12 órás egyenlőtlen eloszlású munkavégzés, szakmai felkészítés
– Éjszakás munkavégzés esetén bérpótlék
– Rugalmas munkaidő beosztás (3 havi munkaidőkeret)
– Fejlődési lehetőség, támogató vezetés
– Fix bruttó 210.600 Ft alapbér, havi nettó 22.000 Ft cafeteria
– Teljesítmény arányos jutalék (átlag: br. 30.000 Ft)

– Legalább fél éves telefonos vagy személyes értékesítési tapasztalattal rendelkezel, kiváló a szóbeli és írásbeli kommunikációd
– Ügyfélközpontú vagy, gyorsan tanulsz, nem okoz gondot az új információk azonnali alkalmazása, pozitív, vidám személyiség vagy

A feladatok, amelyek rád várnak:

– Meglévő ügyfelektől érkező hívások udvarias, gyors és pontos megválaszolása
– Meglévő ügyfelek felkeresése szerződéshosszabbítási ajánlattal, hibajelentések felvétele, a hívásokhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Várjuk fényképes önéletrajzod a job@pr.hu e-mail címre. (tárgy: Call Center)