Tejipari gépkezelő, műszerész (Hajdúböszörmény)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Tejipari gépkezelő, műszerész

(Hajdúböszörmény)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/7300/tejipari-gepkezelo-muszeresz-hajduboszormeny

Főbb feladatok, munkák:

  • Tejipari gépek kezelése, folyamatos és megelőző karbantartása a megfelelő termékminőség eléréséhez
  • Termelés folyamatos ellátása
  • Műszerek, eszközök, berendezése műszaki és higiéniai állapotának ellenőrzése
  • Csőrendszerek, tartályok, tankok megfelelő tisztítása
  • Esetenként a szállító járművek tisztaságának ellenőrzése
  • Beérkező alapanyagok átvétele, és az anyagok minőségének megtartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. középszintű iskolai végzettség
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Érvényes tüdőszűrő
  • 12 órás műszak vállalása

Amit a cég kínál Önnek:

  • Folyamatos munkavégzés
  • Kiemelkedő bérezés és prémiumrendszer
  • Munkába járás céges buszjárat segítségével történik
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye:

  • Hajdúböszörmény

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a 06 30 507 1668-as telefonszámon keresztül kérhető!