Tejtermékgyártó (betanított munkás)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Általános iskola

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Tejtermékgyártó

(betanított munkás)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11578/tejtermekgyarto-betanitott-munkas

 Feladatok:

  • Tejipari termékek csomagolása, címkézése, pakolása
  • Élelmiszeripari higiéniai és technológiai előírások betartása
  • Saját munkaterület és eszközök rendben tartása

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Hasonló területen, termelőüzemben szerzett munkatapasztalat
  • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés
  • Jó fizikum, megfelelő higiéniai szemlélet
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Káros szenvedélyektől való mentesség

Előny:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Tejipari tapasztalat
  • Érvényes tüdőszűrő lelet

Amit a cég kínál Önnek:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes munka egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Hajdúböszörmény

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a 06 30 381 6826-os telefonszámon keresztül kérhető.