TB ügyintéző

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 1 év
  • Iparág Humánerőforrás
  • Végzettség Szakirányú végzettség

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11890/tb-ugyintezo

Feladatok:

  • Teljes vállalati TB ügyintézési feladatok ellátása, koordinálása, ellenőrzése
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás (NEAK, MÁK, NAV, ONYF)
  • Munkavállalóktól érkező táppénz számfejtéssel kapcsolatos kérdések megválaszolása
  • Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé
  • Jelentési és adategyeztetési feladatok

Elvárások:

  • Bérszámfejtési és TB ügyintézői/szakelőadói végzettség
  • Legalább 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Adó, TB és munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete
  • MS Word és Excel programok felhasználói szintű ismerete
  • BaBér program ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  •  Hajdú-Bihar megye