Targoncavezető (Szirmabesenyő)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
Az állás részletei:

Targoncavezető
munkatársat keresünk szirmabesenyői partnercégünk részére.

Érdeklődés vagy jelentkezés esetén a pozíció megnevezését kérjük feltüntetni!

Feladatok:

  • Anyagmozgatási feladatok elvégzése
  • Komissiózás és áru-összekészítés
  • Előírások betartása

Elvárások:

  • Szakmunkás képesítés
  • Emelőgép kezelőknek: Könnyűgépkezelő, targonca vezetői engedély (vezetőüléses vagy vezetőállásos)
  • „Sárga színű” targoncás jogosítvánnyal és OKJ bizonyítvány megléte

Előny:

  • Komissiózás-áru összekészítés területén szerzett gyakorlat
  • Raktári targoncás tapasztalat

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Jó munkakörülmények
  • Családbarát cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria juttatások
  • Munkábajárás támogatása, vidékről ingyenes céges buszjárat