Szoftverfejlesztő/informatikus

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág IT, informatika
  • Végzettség Középfokú végzettség

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11951/szoftverfejlesztoinformatikus

Feladatok:

  • Környezetirányítási rendszer bevezetésének támogatása
  • Vállalatirányítási rendszer fejlesztése
  • Dokumentumok vállalatirányítási rendszerbe való integrálása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Programozásban szerzett tapasztalat (Java, Java-script, C#)
  • Szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Business intelligence ismeret, tabletek programozásában való jártasság, adatbázis ismeretek előnyt jelentenek
  • Angol/német nyelvtudás előny

Munkavégzés helye:

  • Vámospércs

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!