Szerkezetlakatos (Debrecen)

Teljes munkaidős
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Szakmunkásképző

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Szerkezetlakatos

(Debrecen)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11601/szerkezetlakatos-debrecen

Főbb feladatok, munkák:

  • Alapanyagok (fémlemezek) előkészítése
  • Műszaki rajzoknak, utasításoknak megfelelően kézi- és gépi hajtású berendezések/szerszámok felhasználásával fémlemezek megmunkálása (anyagok hajlítása, darabolása, formálása)
  • A gyártásba illesztett minőségellenőrzési feladatok végrehajtása
  • Előírt mérések elvégzése, dokumentálása
  • Géphibák kezelése, alap karbantartási feladatok elvégzése
  • Szükség esetén társosztályoknak való segítségnyújtás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú, szakközépiskolai vagy szakmunkás iskolai végzettség
  • 1-3 év fémipari vagy termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási készség, műszerismeret, anyagismeret
  • Felelősségteljes, önálló precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Komplex gyártási folyamatok átlátása
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Hajlandóság Németországban történő munkavégzésre az első néhány hónapban

Amit a cég kínál Önnek:

  • Kihívást jelentő multinacionális környezet
  • Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
  • Külföldi betanulás lehetősége
  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a 06 30 259 5573-as telefonszámon kérhető.