Stratégiai beszerző

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 5 év
  • Iparág Szállítás, szállítmányozás
  • Végzettség Egyetem
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11656/strategiai-beszerzo

Feladatok:

  • stratégiai szintű indirekt és direkt beszerzések lebonyolítása
  • ártárgyalások megszervezése és vezetése
  • globális beszerzési projektek irányítása
  • beszállítók monitorozása, versenyeztetése
  • új beszállítók felkutatása

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • műszaki/gazdasági felsőfokú végzettséggel
  • legalább 5 év tapasztalattal beszerzési vagy kapcsolódó területen
  • folyékony angol nyelvtudással
  • kiváló kommunikációs és szervezői készségekkel

Ajánlatunk:

  • vonzó juttatási csomag, széleskörű bónuszok
  • kiküldetési lehetőség
  • céges telefon, laptop
  • modern környezet
  • szakmai tréningek, továbbképzések

Kérdés esetén forduljon hozzánk a +36304077432-es telefonszámon.