Stratégiai beszerző

Teljes munkaidős
  • Feladva: 2021.május.13.

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • felelős a beszállítói kapcsolatok menedzseléséért és a direkt és/indirekt alapanyagok és szolgáltatások beszerzéséért,
  • szorosan együttműködik a helyi és a globális csapattal a direkt és/vagy indirekt alapanyagok és szolgáltatások költségeinek optimalizálása érdekében,
  • globális projekteket menedzsel különböző típusú alapanyagok tekintetében,
  • szervezi és vezeti a beszállítói tárgyalásokat,
  • új beszállítók keresésével és minősítésével hozzájárul a meglévő portfólió fejlesztéséhez.

Elvárások

  • főiskolai vagy egyetemi diploma,
  • minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat elsősorban beszerzés területén (vagy egyéb műszaki, mérnöki területen),
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • erős tárgyalási készség, mely üzleti szemlélettel párosul,
  • képesség a helyi és a nemzetközi kollégákkal való együttműködésre, a szervezet minden szintjén,
  • célorientált személyiség, precizitás a munkában.