Stratégiai beszerző

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Beszerzési projektek menedzselése
  • Új partnerek felkutatása, meglévő partnerek ellenőrzése, teljesítményük értékelése
  • Tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötés, nyomon követés
  • Ajánlatkérés a meglévő és az új partnerektől
  • Beérkező ajánlatok teljes körű kiértékelése
  • Beszerzési költségek csökkentése a vállalati stratégiát szem előtt tartva (erőforrás, ártárgyalás, műszaki módosítások)
  • Direkt beszerzési folyamatok fejlesztése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági vagy műszaki végzettség előnyt jelent)
  • Legalább 3 év beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Beszállítói menedzsment tapasztalat
  • Kiváló kapcsolatteremtő
  • ERP rendszerek használatában való járatosság
  • Proaktív hozzáállás, üzleti szemlélet
  • Analitikus gondolkodásmód