Autóbuszvezető (Berettyóújfalu)

  • Munka tapasztalat Minimum 1 év
  • Iparág Szállítás, szállítmányozás
  • Végzettség D kategóriás jogosítvány

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Autóbuszvezető

(Berettyóújfalu)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11680/autobuszvezeto-berettyoujfalu

Feladatok:

  • Autóbusz vezetése belföldi területen (17 fős)
  • Személyszállítás meghatározott útvonalak között
  • Megfelelő higiénia biztosítása a járművezetés során

Elvárások:

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • D kategóriás jogosítvány
  • Gépjárművezetői Képesítési Igazolvány (GKI kártya)
  • Tachográf kártya

Amit kínálunk:

  • Új, korszerű járműpark
  • Rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Berettyóújfalu

Amennyiben szeretnéd megpályázni a munkalehetőséget, küldd el fényképes önéletrajzod a jelentkezés gombra kattintva vagy hívd a +3630/222-6148-es telefonszámot!