Senior könyvelő

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Végzettség Szakirányú végzettség

Nyírbátori multinacionális partnercégünk számára keresünk leendő kollégát

pozícióba!

Feladatok:

  • Teljes körű könyvelési és pénzügyi feladatok ellátása
  • Analitikák elkészítése, vezetése, elemzése
  • Adóbevallások, KSH adatszolgáltatások, éves beszámolók elkészítése
  • Gazdasági vezető munkájának támogatása

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Könyvelési területen szerzett releváns tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer gyakorlati ismerete
  • Naprakész adózási és számviteli ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Strukturált, analitikus gondolkodás

Előny:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás (elsősorban írásban)
  • Gyártó cégnél vagy kontrolling területen szerzett tapasztalat

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatások (cafeteria, bónusz, utazási költségtérítés)
  • Hosszú távú lehetőség, szakmai fejlődés nemzetközi környezetben