Senior Controller

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 3 év
  • Iparág Pénzügy, Számvitel
  • Végzettség Felsőfokú végzettség, Szakirányú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11663/senior-controller

Feladatok:

  • Gyártáshoz kapcsolódó elemzések, ellenőrzési feladatok elvégzése
  • Költségtervezés, elő- és utókalkulációk készítése
  • A vállalat folyamatainak fejlesztésében való részvétel
  • Prognózisok készítése
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Zárási folyamatokban való aktív részvétel

Az állás betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú végzettség pénzügyi/gazdasági területen
  • Termelő környezetben szerzett, minimum 3 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Analitikus gondolkodásmód, kiváló elemzőkészség
  • Proaktív hozzáállás
  • Erős MS Office és SAP ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, juttatási csomag
  • Szakmai kihívás, nemzetközi környezetben
  • Kontrolling folyamatok implementálásában való részvétel
  • A folyamatos fejlődés lehetősége tréningek, oktatások által

A munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!