Rendszerkezelő

  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Középfokú végzettség, Általános iskola
  • Nyelvtudás Nem szükséges
Az állás részletei:

A Birla Carbon Hungary Kft az Aditya Birla csoport tagja.

A cégcsoport a világpiac vezető ipari korom gyártója. Mint globális, indiai tulajdonú cégcsoport 120 000 alkalmazottal világszerte olyan értékekre építi működését mint az Elkötelezettség, Integritás, Sebesség, Szenvedély és Összehangoltság.

Tiszaújvárosi gyárunkba keresünk

 munkatársat.

Várjuk azon pályázók jelentkezését, akik szívesen részt vennének egy multinacionális cég termelési folyamatainak működtetésében.

Követelmények:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (érettségi, technikum)
  • (vegyipari, villamos ipari, műszerész, gépész)
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • önállóan és csapatmunkában történő munkavégzés
  • flexibilis, jó probléma megoldó képesség
  • fizikai terhelhetőség

Előny:

  • kazángépész, turbinagépész, targoncavezetői,
  • emelő gépkezelői és teherkötözői tanfolyami képzettségek
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Teljesítmény alapú bónusz,
  • Személyre szabható cafetéria rendszer,
  • havi fizetés

Kérjük a pályázatot és a bizonyítvány másolatokat 2019. január 07-ig Nagy Attila HR Igazgató részére küldje meg az attila.nagy@adityabirla.com címre!