RENDSZERKEZELŐ

  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Szakirányú végzettség
Az állás részletei:

A JSR MOL SYNTHETIC RUBBER Zrt. csapata Termelés területre

munkatársat keres

Feladatok

Az üzem technológiai berendezéseinek kezelése, üzemvitelük felügyelete, a technológiai folyamat ellenőrzéséhez, fenntartásához és termelési program végrehajtásához szükséges terepi műveletek elvégzése.

Elvárások

  • Középfokú, vegyész, gépész, vagy műszerész szakképzettség
  • 4 műszakos (megszakítás nélküli) munkarend vállalása
  • Előnyt jelent az ipari/vegyipari környezetben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Alapbér: bruttó 230 000 Ft/hó
  • havi jutalom
  • Akár 14. havi bónusz
  • Műszak és üzemi pótlék
  • Kiemelkedően magas cafeteria
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzod a hr@jmsr.hu e-mail címünkre várjuk a pozíció megjelölésével.

Bővebb információ: +36 49 522 925

Hétköznap 8:00 -14:00 óra között

Munkavégzés helye:

TISZAÚJVÁROS, TVK Ipartelep