Raktáros – Targoncavezető

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 3 év
  • Végzettség Középfokú végzettség
Az állás részletei:

Raktáros – Targoncavezetőt
keresünk debreceni partnercégünk részére.

Érdeklődés vagy jelentkezés esetén a pozíció megnevezését kérjük feltüntetni!

Feladatok:

  • Raktári csoportvezető utasításainak megfelelően külső/belső lokációk közötti anyagmozgatás
  • Alapanyagok betárolása polcos állványrendszerbe, előírás szerinti tárolása, mozgatása
  • Kapcsolódó dokumentációs feladatok elvégzése (emelőgép napló napra kész vezetése)
  • Egyéb, a csoportvezetőtől kapott raktári feladatok végrehajtása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett 3-5 éves releváns tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Több éves tapasztalat
  • Pozitív szemléletmód

Amit partnerünk kínál:

  • Multinacionális környezet
  • Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag