Raktáros (Hajdúböszörmény)

  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Általános iskola

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Raktáros

(Hajdúböszörmény)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11579/raktaros-hajduboszormeny

 Feladatok:

  • Raktárba érkező áru kezelése
  • Megrendelések pontos, rendezett összeállítása
  • Anyagmozgatás kézzel vagy raklapemelő békával
  • Hűtött raktárban való munkavégzés

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Mentesség a káros szenvedélyektől

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Érvényes tüdőszűrő lelet

Amit a cég kínál Önnek:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes munka egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Hajdúböszörmény

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a 06 30 381 6826-os telefonszámon keresztül kérhető.