Projektmérnök

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11997/projektmernok

Mivel fog telni a munkaidőd?

  • Beruházási projektek teljeskörű koordinálása
  • Pénzügyi költségek, erőforrások és időtervek elkészítése
  • Aktív közreműködés a kivitelezők (beszállítók) keresésében
  • Együttműködés a kivitelezőkkel és a társosztályokkal
  • URS, IQ, OQ, PQ elkészítésének támogatása
  • FAT tesztek lebonyolításában való aktív részvétel

Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez?

  • Felsőfokú végzettség (Gépészmérnök, műszaki menedzser)
  • Termelő vállalatnál, projektek lebonyolításában szerzett tapasztalat
  • Kooperatív, jó stressztűrő képességgel rendelkező személyiség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Mátészalka

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!