Autóipari projektvezető

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 3 év
  • Iparág Autó ipar, Kereskedelem, Értékesítés
  • Végzettség Felsőfokú végzettség, B kategóriás jogosítvány
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/7307/autoipari-projektvezeto

Feladatok:

  • Projekt terv összeállítása, projekt indítása, koordinálása
  • Projektmegbeszélések szervezése, levezetése, dokumentálása.
  • A projekt folyamán felmerülő problémák megoldásának támogatása.
  • Projektzárók készítése, összehívása, levezetése.
  • A projektek visszaellenőrzése, lessons learned dokumentálás.
  • Egyeztetés a munkatársakkal, kapcsolat tartás a vevővel.
  • Projekthez tartozó idő, költség, minőségi elvárások szinten tartása,
  • A projekt sikerének biztosítása a projektcsoport közreműködésével.
  • Munkával járó egyéb adminisztrációs feladatok ellátása, dokumentáció összeállítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Autóipari értékesítés területén és legalább 3 év autóipari projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • APQP folyamat ismeret.
  • Lemezmegmunkálás területén végzett szakmai tapasztalat előnyt jelent.
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word. MS projekt).
  • Erős kommunikációs készség.
  • Teljesítményorientált személyiség.
  • Jó szervező, tervező és elemző képesség.
  • B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye:

  • Hajdú-Bihar megye