Procurement planner

  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Főiskola, Egyetem
  • Nyelvtudás Angol, Német
Az állás részletei:

Partnercégünk pozíciót hirdet az alábbi munkakörbe.

Feladatok:

  • Beszállítói oldal koordinálása a logisztikán, kapcsolattartás a beszállítóval és a központi beszerzéssel
  • Anyagbeszerzés biztosítása a zavartalan termeléshez
  • Szállítmányok nyomon követése, raktárra vételezés ellenőrzése
  • Késedelmes beszállítások ellenőrzése, intézkedés a beszállítók felé
  • Készletkontrolling: raktár készletszint ellenőrzése, az előírt készletszint betartása
  • Projektben való részvétel új projektek vagy szériális változások esetén
  • Anyagellátás nyomonkövetése, SAP-s szállítási tervek és szerelési tervek alapján
  • Leltárban való aktív részvétel
  • Új logisztikai beszerzési folyamatok bevezetése
  • Üzletág specifikus folyamatok kialakítása

Elvárások:

  • Felsőfokú főiskolai/egyetemi végzettség (gazdasági vagy műszaki szakirányon)
  • Angol és/vagy német tárgyalási szintű nyelvtudás
  • MS Office és SAP felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való nyitottság

Amit partnercégünk nyújt:

  • Ingyenes tréningek
  • Béren kívüli juttatás, teljesítményalapú bónusz
  • Szociális juttatások
  • Széleskörű sportolási lehetőségek
  • Dolgozói kedvezmények

Munkavégzés helye: Heves megye