Csoportvezető könyvelő

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 3 év
  • Iparág Pénzügy, Számvitel
  • Végzettség Szakirányú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11912/csoportvezeto-konyvelo

Feladatok:

  • Havi, éves pénzügyi zárások készítése, riportálás az anyavállalat felé
  • Termékköltségvetés tervezése
  • Eredménykimutatás, (P&L) mérleg készítése
  • A bérszámfejtők (3 fő) és az adminisztrtív csoport (3fő) szakmai támogatása, irányítása
  • Ügyvitelből adódó adminisztráció biztosítása
  • A területhez kapcsolódó Hr feladatok ellátása

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői, valamint egyéb számviteli, pénzügyi képesítés
  • Legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Naprakész magyar pénzügyi és adójogszabályi ismeretek
  • Nemzetközi számviteli sztenderdek ismerete előny
  • Magabiztos informatikai jártasság (MS Office, ERP)
  • Vezetői kvalitások