Pénzügyi ügyintéző (Debrecen)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Pénzügy, Számvitel
  • Végzettség Felsőfokú végzettség

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Pénzügyi ügyintéző

(Debrecen)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11718/penzugyi-ugyintezo-debrecen

Mivel fog telni a munkaidőd?

  • Személyszállítással kapcsolatos ügyintézés
  • Kiküldetések kezelése
  • Gépjármű menetlevelekkel kapcsolatos teendők
  • Feladatokhoz kapcsolódó számlázás koordinálása
  • Vevői és szállítói szerződésekkel kapcsolatos ügyek intézése
  • Tárgyi eszköz nyilvántartó rendszer fejlesztése és kezelése

Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez?

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Excel haladó vagy professzionális ismerete
  • Monotóniatűrés
  • Analitikus gondolkodás és rendszerszemlélet

Mivel szerezhetsz előnyt?

  • Pénzügyi területen szerzett  mesterdiploma
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Mit kínálunk Neked?

  • Szakismereti és versenyképes tapasztalatszerzési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Hosszú távú karrierlehetőség

Hol fogsz dolgozni?

  • Debrecen, belvárosi irodaház

Amennyiben szeretnéd megpályázni a munkalehetőséget, küldd el fényképes önéletrajzod a jelentkezés gombra kattintva.