Operátor (új szemlélettel)

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Érdeklődés vagy jelentkezés esetén a pozíció megnevezését kérjük feltüntetni!

Garantáltan hallottál már partnerünkről, talán dolgoztál is itt, de van két fontos változás, ami téged is meg fog győzni. Az egyik, hogy nyugdíjaztuk az elavult, negatív körülményeket, így te már egy sokkal komfortosabb munkahelyen fogsz tevékenykedni. A másik, hogy ezekben a bizonytalan időkben is Magyarország egyik legstabilabb vállalata, ezáltal nem kell attól tartanod, hogy egyik pillanatról a másikra bevétel nélkül maradsz.

Feladatok:

Az első három hónapban hozzá kell szoknod egy termékhez, ami lehet akár egy fúrógép vagy akár egy sarokcsiszoló is. Mire letelik a három hónap, kívül-belül ismerni fogod, hiszen minden nap össze fogsz szerelni belőle legalább 20 darabot. Mi történik három hónap után? A végleges helyedre kerülsz, ahol már nem csak egy, hanem konkrétan az összes termékkel találkozni és dolgozni fogsz.

Elvárások:

Gondolkozz hosszú távban, a munkádat precízen, a leírásoknak megfelelően végezd, legyél megbízható és vállald a több műszakos munkarendet. Mindösszesen ennyi elvárásunk van.

Amit partnerünk kínál:

Most jön a lényeg! Munkádért cserébe akár 200 000 Ft-ot is megkereshetsz pótlékokkal, cafeteriával és bónuszokkal együtt, az már csak a Te döntésed, hogy havi szinten kéred a fizetésed vagy igénybe veszed az általunk biztosított, heti szintű bérelőleget. Azon sem kell aggódnod, hogyan fogsz utazni. Fizetjük az MKV bérletedet, támogatjuk a Volán bérletet és az autós közlekedést is, sőt! Ha szeretnél, felülsz ingyenes járatunkra, majd leszállsz a munkahelyednél.