Operátor (Nyíregyháza)

  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Operátor

(Nyíregyháza)

Főbb feladatok, munkák:

  • Fagyasztó és hűtőgép elemek forrasztása, összeszerelése
  • A kész termékek csomagolása
  • A betanított operátori feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Befejezett, minimum 8. általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség, monotonitástűrés
  • A színtévesztés kizáró ok

Az állás betöltésénél előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság, terhelhetőség

Amit a cég kínál Önnek:

  • Hosszú távú, állandó jogviszony
  • Alapbér + cafetéria + műszakpótlék
  • 2 műszakos (8 órás) munkarend
  • Céges járat

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 299 4255-ös telefonszámon keresztül kérhető!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/operator-nyiregyhaza/7285