Operátor (Miskolc)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem szükséges
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát.

Bővebb információ a +36 30 507 6371-es telefonszámon keresztül kérhető!

Főbb feladatok:

  • Betanított összeszerelő operátori feladatok elvégzése
  • Gépek és környezet tisztántartása és alapanyagok adagolása
  • Minőség-ellenőrzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki alapismeretek/készség
  • Más gyárban/üzemben operátori munkakörben szerzett tapasztalat esetén 8 általános végzettség elégséges
  • Kiváló kézügyesség
  • 4 műszakos, éjszakás munkarend és álló munka vállalása
  • Monotonítástűrés

Előny:

  • Középfokú minimum szakmunkás végzettség
  • Ipari területen szerzett tapasztalat
  • 4 műszakos munkarendben éjszakai munkában szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál Önnek:

  • Extrán magas bérezés nettó 950-1100 Ft/óra
  • 2 hetente bérfizetés
  • Családbarát munkahely
  • Jó környezet, előrelépési lehetőség
  • Vidékieknek munkábajárás támogatása és ingyenes céges buszjárat

Munkavégzés helye:

  • Miskolc