Műszerezett biztonsági rendszermérnök/SIS Engineer

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 5 év
  • Iparág IT, informatika
  • Végzettség Felsőfokú végzettség, Szakirányú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11953/muszerezett-biztonsagi-rendszermernoksis-engineer

Feladatok:

  • A vállalat Safety Regulation System-ének a kialakításában való részvétel
  • Meglévő SIL tanulmányok átvizsgálása, minősítése
  • HAZOP/SIL tanulmányok elkészítésében való aktív részvétel
  • Meglévő műszeres tervek alapján a SIL verifikációk elkészítése
  • Tervezési szakaszban a SIL megfelelőség biztosítása
  • Műszerezett biztonsági rendszerekhez (SIS) tartozó dokumentációs rendszer felállítása és fenntartása

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy automatizálási mérnök esetleg mérnök informatikus végzettség (BSc)
  • TÜV Functional Safety Engineer vagy azzal egyenértékű akkreditáció
  • SIL verifikáció készítésében való jártasság
  • Legalább 5 év tapasztalat az irányítástechnikai rendszerek vonatkozásában
  • Legalább 3 év tapasztalat műszeres biztonsági rendszerekkel kiépítésével kapcsolatban
  • Magabiztos Angol nyelvtudás
  • Rendszerszemlélet
  • Jó problémamegoldó készség

Munkavégzés helye:

  • Kazincbarcika

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!