Műszerész

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 1 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Középfokú végzettség, Szakirányú végzettség

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Műszerész

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11920/muszeresz

Feladatok:

  • Műszaki berendezések karbantartása, javítása
  • Üzemzavarok gyors elhárításában való közreműködés
  • Gépek és berendezések állapotának folyamatos figyelemmel kísérése
  • Karbantartási és javítási munkák dokumentálása
  • Géptelepítési, fejlesztési projektek támogatása

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú (elektronikai / elektrotechnikai / irányítástechnikai műszerész) isk. végzettség
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Számítógépkezelői ismeret
  • Megszakítás nélküli munkarend vállalása
  • Gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Automatizálásban szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány előny
  • Nehézgépkezelői/Könnyűgépkezelői/Emelőgépkezelői OKJ szakképesítés előny

Munkavégzés helye:

  • Tiszaújváros