Műszerész

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 2 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség B kategóriás jogosítvány
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Műszerész

Feladatok:

  •  Irányítástechnikai vezérlőszekrények összeszerelése, tesztelése
  •  Közreműködés villamos szerelésekben a gyártóbázison
  •  Részt vétel a terepi üzembe helyezések során
  •  Együttműködés a kapcsolódó szakterületekkel

Elvárások:

  • Mechatronikai technikusi, elektrotechnikusi, vagy villanyszerelői végzettség
  • Legalább hasonló területen végzett 2 – 3 éves tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kreatív, fiatalos gondolkodásmód
  • B típusú jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Irányítástechnikai eszközök ismerete (DCS, PLC, HMI, SCADA, terepi távadók… stb.)
  • Ipari kivitelezői tapasztalat
  • Robbanásbiztos védettségek terén való jártasság

Amit kínálunk:

  • Tapasztalattól és kompetenciától függő versenyképes jövedelemcsomagot (alapbér, prémium, Cafetéria)
  • Szakmai képzéseket
  • Ténylegesen családias légkört és modern infrastruktúrát
  • Innovatív csapatszellemet

Munkavégzés helye:

  • Békés megye, Hajdú-Bihar megye

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/muszeresz/9372