Raktári műszakvezető

  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág Szállítás, szállítmányozás
  • Végzettség Középfokú végzettség

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11631/raktari-muszakvezeto

Feladatok:

  • raktári dolgozók munkájának irányítása, ellenőrzése, koordinálása
  • az áruátvételt, késztermékek kiadásra történő elkészítését és komissiózást felölelő munkafolyamatok hatékony irányítása, megszervezése
  • műszakok személyi állományának koordinálása
  • a higiéniai előírások betartása és betartatása
  • a hatáskörébe tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • 3 éves hasonló munkakörben szerezett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Vállalatirányitási rendszer kezelésében szerzett tapasztalat
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség