Műszakvezető

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 3 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A felelősségi körébe tartozó műszak működésének biztosítása a termelési tervek és a rendelkezésre álló erőforrások felhasználásával
  • A műszak teljesítményének és minőségi eredményességének biztosítása, a szükséges erőforrások irányítása
  • Nyilvántartásokat és dokumentációkat aktualizálni
  • A termelésprogramozás előírásainak megvalósítása a termelésben
  • Darabszám és minőség ellenőrzése
  • Munkafolyamatok betanítása, a beosztott kollégák fejlesztése
  • Termeléssel kapcsolatos eredmények riportálása a vezetőség felé

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 3 év termelői környezetben szerzett vezetői tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Következetes, határozott
  • Remek problémamegoldó
  • LEAN eszközök ismerete előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent