Műszaki projekt koordinátor

Teljes munkaidős
  • Iparág Ipar, termelés, IT, informatika
  • Végzettség Felsőfokú végzettség

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/12046/muszaki-projekt-koordinator

Feladatok:

  • Lokális és nemzetközi műszaki projektek támogatása
  • Mérések, elemzések és kalkulációk készítése
  • Gyártósorok és más műszaki eszközök teljesítményértékelése, aktív részvétel a hatékonyságuk növelésében
  • Kapcsolódó kockázatok és problémák elemzése
  • Kapcsolódó dokumentációk vezetése
  • Folyamatfejlesztésben való aktív részvétel

Elvárások:

  • műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • precíz, pontos munkavégzés
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • MS Project, AutoCAD vagy Solidworks ismeret előnyt jelent

Ajánlatunk:

  • versenyképes bérezés, széleskörű juttatási rendszer (bónuszok, cafetéria)
  • kiemelt összegű bejárási támogatás
  • céges telefon, laptop
  • előrelépési lehetőségek, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

  • Nyírbátor

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!