Munkavédelmi és környezetvédelmi asszisztens

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 1 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Középfokú végzettség, Szakirányú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11587/munkavedelmi-es-kornyezetvedelmi-asszisztens

Feladatok:

  • A biztonságos munkavégzés feltételeinek biztosítása
  • Munkavédelmi és környezetvédelmi jogszabályok követése, betartásának felügyelete
  • Munka- és tűzvédelmi oktatások szervezése és megtartása
  • Műszaki berendezések tűzvédelmi, munkavédelmi felügyelete
  • Munkabalesetek kivizsgálása, bejelentése, nyilvántartása
  • Kapcsolódó dokumentációk kezelése, napra készen tartása
  • HSE Manager támogatása

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség (munkavédelmi technikus)
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Legalább alapszintű angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs és probléma megoldó készség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Alapfoktól erősebb nyelvtudás
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat

A munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye