Munkaszervező

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 2 év
  • Végzettség Felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A csapatok munkavégzésének beosztása, megszervezése
  • A rotáció elkészítése a felső vezetés iránymutatásai és követelményei alapján
  • Új belépők tájékoztatása, beilleszkedésük támogatása
  • A személyzet képzésében, fejlesztésében való aktív részvétel
  • Riportok, kimutatások készítése a menedzsment felé
  • Munkafolyamatok nyomon követése, szükséges eszközök biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 év tapasztalat BPO/Call Center területen
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Tapasztalat munkaerő szervezési területen
  • MS Office csomag magabiztos ismerete
  • Időgazdálkodás
  • Analitikus szemlélet
  • Ügyfélorientált hozzáállás