Minőségmenedzsment ügyintéző

  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Élvezze az innovációt ennél a vezető globális technológiai vállalatnál. Fejlesszen ki izgalmas megoldásokat egy jövőorientált, sokszínű, stabil munkakörnyezetben. Csatlakozzon csapatunkhoz, élvezze a modern munkakörülményeket, és dolgozzon nyitott és inspiráló munkahelyi kultúrában a kollégákkal!

 Feladatok

  • A vállalat szabvány-megfelelősségének támogatása, dokumentációs háttér felügyelete, audittervek betartatása
  • Előzetes minőség tervezés dokumentumainak elkészítése, felügyelete (QFD, FMEA, MCP)
  • Minőségmenedzsment dokumentumok készítése, aktualizálása, karbantartása
  • Közreműködés az új eljárások bevezetésében, dokumentációs hátterük kialakításában
  • Részvétel a belső auditokon
  • Reklamációs adatbázisok felügyelete, kimutatások készítése
  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal, ill. külföldi kollégákkal

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minőségbiztosítási képesítés, auditor végzettség (ISO 9001/14001/45001) előnyt jelent
  • APQP folyamatának ismerete előnyt jelent
  • Hibafeltárásban, gyártó környezetben megszerzett tapasztalat
  • Microsoft Office programok (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete
  • Középszintű ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
  • Precizitás, megbízhatóság, nagyfokú terhelhetőség
  • Igényes, önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Együttműködés képessége, csapatszellem

A ZEISS ösztönzi a kreatív gondolkodásmódot és az innovációt. Dinamikus és interdiszciplináris csapatokban dolgozunk, és egyéni fejlődési lehetőségeket nyújtunk, valamint rugalmas munkaszervezést teszünk lehetővé. Alkalmazottaink fontosak a számunkra, és vállalatunk különleges felelősséget vállalunk a társadalom fejlődéséért és a környezet megóvásáért. Ezek az alapvető értékek alakították a ZEISS vállalati kultúráját az elmúlt 170 évben.

Segítsen a jövő alakításában!

Az adatok megadása kevesebb mint 10 percet vesz igénybe. Várjuk jelentkezését.