Minőségellenőr/Méréstechnikus

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Középfokú végzettség

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/10408/minosegellenormerestechnikus

Feladatok:

  • A beérkező és legyártott alkatrészek bemérése, minősítése, mérési eredmények dokumentálása, valamint ellenőrzése terv/rajz alapján
  • Mérések végrehajtása 3D koordináta mérőgép használatával
  • Első minták bemérése, illetve mérési eredmények dokumentálása
  • A lemért alkatrészek és részegységek továbbítása a gyártás, illetve a raktár részére
  • A mérések során észlelt hibák esetén reklamáció indítása a vállalatirányítási rendszerben

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • 3-5 éves releváns területen, különösképp 3D koordináta mérőgép használatában szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű IT ismeretek (MS Office, SAP)
  • Hajlandóság külföldi betanulásra

Előny:

  • Minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol és/vagy német nyelvtudás

Amit a cég kínál:

  • Kihívást jelentő multinacionális környezet
  • Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
  • Külföldi betanulási lehetőség
  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a + 36 30 259 5573-as telefonszámon kérhető!