Minőségellenőr (Debrecen)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Minőségellenőr

(Debrecen)

Jelentkezés a következő linken: https://allasok.hsakft.hu/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/11928/minosegellenor-debrecen

Főbb feladatok:

  • Alkatrészek vizuális és mechanikai ellenőrzése
  • Műszakvezető által megadott feladatok ellátása
  • Előírások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Precíz munkavégzés
  • Jó látás
  • Kézügyesség
  • 3-4 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál Önnek:

  • Műszakpótlék
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos munkahely

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Bővebb információ +36 30 259 5573-as telefonszámon keresztül kérhető!

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!