Minőségellenőr

Részmunkaidős Teljes munkaidős

pozícióba keresünk diák munkatársakat sátoraljaújhelyi partnercégünk részére.

Érdeklődés vagy jelentkezés esetén a pozíció megnevezését kérjük feltüntetni!

Feladatok

  • Kiszállítás előtti vizuális termék ellenőrzés
  • Kész termékek válogatása
  • Minőségellenőrzés

Elvárások

  • 8+ nappali tagozatos diák
  • Heti 2-3 nap ráérés
  • Alapos, felelősségteljes munkavégzés
  • 6-7-8 óra / műszakonkénti munkavégzés (a diák választhatja meg)

Előny

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Műszaki ismeretek vagy tanulmányok előnyt jelentenek
  • Rugalmas munkavégzési lehetőség (Hétfőtől vasárnapig, délelőtti és délutáni műszakok)

Amit partnerünk kínál

  • Órabér
  • Munkába járás támogatás
  • 18.00 óra utáni munkavégzés esetén 30% műszakpótlék