Minőségbiztosítási specialista

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 2 év
  • Végzettség Középfokú végzettség, Felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Munkafolyamatok és a hatékonyság elemzése
  • Visszajelzés, javaslattétel az egyéneknek, csoportoknak
  • A rögzített telefonhívások kiértékelése
  • Minőségügyi riportok készítése
  • A vállalat minőségügyi eljárásainak betartatása
  • Egyeztetések a menedzsmenttel, javaslattétel a minőségügyi folyamatok fejlesztésére

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Legalább 2 év tapasztalat ügyfélszolgálati területen
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló szóbeli, írásbeli és interperszonális kommunikációs készség
  • Kezdeményező és problémamegoldó képesség
  • MS Office csomag magabiztos ismerete
  • Ügyfélszolgálati folyamatok és a használ technikák ismerete
  • Analitikus szemlélet
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Six Sigma képesítés előnyt jelent